Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Włościejewki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Bieździadów

Bieździadów(Włościejewki + 23 km)

75 000 zł1 270 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w spokojnej miejscowości Bieździadów koło Żerkowa woj. Wielkopolskie. To idealne miejsce dla osób pragnących cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Polskiego

Środa Wielkopolska(Włościejewki + 23 km)

35,66 zł/m²165,47 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu na wynajem idealny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ulicy Jana Polskiego w Środzie Wielkopolskiej o powierzchni całkowitej 165,47.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Helenki,Śrem(Włościejewki + 15 km)

389 000 zł63,80 m² 6 097,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Olsza

Olsza(Włościejewki + 10 km)

189 000 zł5 147 m² 36,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W olszy, w gminie Śrem oferujemy dwie unikatowe działki o powierzchni ponad 5000 m każda. Działki z myślą o klientach poszukujących czegoś więcej, niż standardowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Gostyń(Włościejewki + 22 km)

579 390 zł65,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Gostynia! Jest to I etap budowy Osiedla Wichrowa Park. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-19

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Śrem(Włościejewki + 15 km)

340 000 zł57,20 m² 5 944,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,2 m , zlokalizowane w Śremie przy ulicy Adama Mickiewicza. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Chopina

Środa Wielkopolska(Włościejewki + 23 km)

1 349 000 zł215 m² 6 274,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 215 m . Dom położony w Środzie Wielkopolskiej przy spokojnej, ślepej ulicy, co gwarantuje ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska(Włościejewki + 23 km)

3 790 000 zł1 834,20 m² 2 066,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny obiekt o przeznaczeniu biurowo-produkcyjno-magazynowym, idealny dla firmy prowadzącej działalność usługową, produkcyjną lub logistyczną. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zbrudzewo

Zbrudzewo(Włościejewki + 16 km)

472 500 zł2 500 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 2500 mkw w Zbrudzewie/k Śremu. Działka powstanie z podziału działki nr 310/5- możliwość wydzielenia działki od 1000 mkw-2500 mkw!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Górczyn,Śrem(Włościejewki + 15 km)

135 000 zł28,34 m² 4 763,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w miejscowości Śrem ul. Zachodnia 27, na którą składa się prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Włościejewki

Włościejewki,wielkopolskie

99 026 zł1 478 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1478 m2 w miejscowości Brzóstownia obok Książa Wielkopolskiego -dostępne jeszcze 10 działek- # lokalizacja # Kompleks 10 działek położonych przy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij